umów wizytę
eu

Podziel się swoją opinią, historią,

lub napisz co się zmieniło…ajwen-zadowoleni klienci-opinie

Największą dla mnie nagrodą za trud mojej pracy – są zadowoleni klienci. Nic bardziej nie cieszy niż to, że ma się wrażenie bycia właściwą osobą na właściwym miejscu. Wasze pozytywne słowa dodają mi wiary w to co robię, ale również pomagają innym w zrobieniu tego pierwszego kroku. Bo decyzja by zaufać konkretnemu trenerowi czy dietetykowi nie jest łatwą decyzją.

Dziękuję za Wasze zaufanie. Iwona Wierzbicka


Witam was kochani
Podsumowując 6 miesięcy diety Paleo (włącznie z 30 dniowym wyzwaniem):
Nazwa: Przed: Po: Różnica:
Obwód Pasa: 116 cm 92 cm 24 cm
Waga: 116 kg 96,5kg 19,5 kg

Po za tym zniknęły problemy z ciśnieniem, podwyższonym poziomem cukru we krwi. Samopoczucie nigdy nie było lepsze, teraz wchodząc do sklepu z ubraniami nie muszę szukać największych rozmiarów [(nie mam problemu z kupnem rzeczy (NARESZCIE!)]. Chciałbym bardzo serdecznie podziękować Pani Iwonie Wierzbickiej oraz wszystkie członkom tej grupy (grupa wsparcia) za pomoc i natychmiastową odpowiedź.
Widzimy się za kolejne 6 miesięcy
Pozdrawiam Michał


Dwa lata temu byłam swoim cieniem…. Zaczęły wyłazić choroby Hashimoto, RZS, toczeń, IO, zespół antyfosfolipidowy. Samopoczucie totalna deprecha… Walka o siebie bez rezultatu… W zeszłym roku w grudniu wazylam 84 kilo…. Od kwietnia jestem na zasadach Iwony miałam dwie konsultacje jedną rozmowę plus dietę i kontrole. Już pisałam, że diabetolog po powtórzeniu krzywej powiedział, że stani przedcukrzycowy poszedł. Reumatolog wszystkie ANA ujemne, RZS przeciwciała ujemne. IO poszło, waga 68,4kilo 176 cm. Dziś wizyta u ENDO wyniki super ft3 ruszyło;) Przeciwciał brak anty TPO nie ma Anty TG też. Aaaaaaaa dzięki Iwona;) Nawet nie wiecie, co to dla mnie znaczy po dwóch latach załamania. W końcu mam siłę na życie na zabawę z dziećmi;) Natalia.


Dietą można leczyć cukrzycę. To są wyniki z sierpnia tego roku:

1

2

a to jest wiadomość od mojej pacjentki:
„Witam Pani Iwono! Dzis odebralam wyniki, wszystko rewelacyjnie! Cukier na czczo 98 hemoglobina glikowana poprawila sie z 8,62 na 5,5! Po prostu rewelacja! Bardzo dziekuje za ocalenie zdrowia!Lekarz nie mogl uwierzyc, przy ostatniej wizycie przed badaniami jeszcze powiedzial, ze mam zaawansowana cukrzyce i jestem nieodpowiedzialna, zeby taki stan leczyc na wlasna reke i sama dietą.Stwierdzil, ze mam sie umowic do psychiatry zamiast do dietetyka! Dziś przy wizycie mnie ten idiota przeprosił i po prostu był bez słów jak mi czytał wyniki.pozdrawiam K.”


Justyna o współpracy z Ajwen:


Aleksandra Z.

Trafiłam na Panią przypadkiem poszukując jakiś informacji na temat mojej ostatniej fascynacji – diety paleo. Od razu z zapałem przesłuchałam wszystkie pani nagrania na you tubie! Później przeszukałam facebook, Pani bloga i stronę. Powiem szczerze, że jestem zafascynowana i pełna podziwu!

Od dziś przestaje szukać autorytetu żywieniowego w Polsce, znalazłam! Jeszcze raz gratuluję tylu wspaniałych osiągnięć i co najwazniejsze – uratownia wielu ludzi z dręczącej opresji śmieciowego jedzenia! Wielkie chapeau bas! Naprawdę jestem pełna nadziei, że uda nam się kiedyś porozmawiać.


Beata K.

Kiedy chciałam zrzucić parę kilo, spróbowałam wdrożyć w życie „10 przykazań jak schudnąć w 30 dni”. Było trudno zażegnać dotychczasowe przyzwyczajenia – czułam się jak na detoksie :) Ale byłam uparta. Udało mi się schudnąć, to prawda, ale wydarzyło się coś z czego cieszę się jeszcze bardziej – skończyły się migreny! Były na prawdę uciążliwe, czasami odechciewało mi się wszystkiego a teraz jestem jak nowo narodzona. Chciałam Ci z całego serca podziękować :) Czynisz dobro! :D


7 miesięcy po…

Mija właśnie siódmy miesiąc od szkolenia, które odbyłam, a gdzie wykładała dietetykę Iwona Wierzbicka, i od tamtej pory ściśle stosuję się do Jej wskazówek żywieniowych i „uprzejmie donoszę” co następuje:

  • Nastąpiło cudowne samouleczenie się organizmu jeśli chodzi o napadowe migreny. Nie miałam ani jednego ataku!
  • Nie mam w ogóle ochoty na słodycze i przestałyby w ogóle w moim życiu, jeśli wyłączyć cukierki „krówki”, które to jadłam dwukrotnie po parę sztuk.
  • Poprawiła się znacznie koncentracja i nie męczę się tak szybko, a ciało po wyczerpujących ćwiczeniach, które prowadzę (3 razy w tygodniu po 2 lub 3 godziny) regeneruje się dużo szybciej.
  • Zniknęły całkowicie alergiczne (teraz już wiem, ze to było to) problemy żołądkowo-jelitowe.
  • Efekt dodatkowy – waga w dół o co najmniej 9 kg i chyba ten proces się jeszcze nie skończył (w talii 11 cm, a w udach 8 cm mniej).

Piszę to nie po to aby niepotrzebnie bić pianę, ale by być żywym dowodem na to, że mając dużo więcej niż 30 lat wykonalnym jest przestawienie się na inny sposób odżywiania, wyczynową zawodową aktywność fizyczną i czerpanie z powyższego radości życia. Iwona, ponownie dziękuję!


Jak przebiegają rozmowy z niektórymi lekarzami w Opolu :)

Beata pisze: Ostatnio byłam u internisty poprosić o badania na d3, b12, ferrytynę TIBS, magnes, cholesterol, potas, sód…obraziła się na mnie i powiedziała,ze pewnie znowu się pani nasłuchała jakiś dyrdymałów głupiej dietetyczki (dosłownie tak powiedziała)… Nic o Tobie i o żadnym innym dietetyku nie wspominałam. Chciałam mieć po prostu komplet badan dla edno. Powiedziała,ze te dietetyczki zamiast liczyć kalorie bawią się w lekarza. Szok…dowód tylko na to,że „masz branie” :))

PS. W Opolu na szczęście zdarzają się tacy lekarze, którzy mówią „tylko proszę nie iść do jakiegoś dietetyka, proszę iść do tego konkretnego…”


Beata

Witam Pani Iwonko. Jestem w sumie 3 miesiąc na diecie eliminującej nietolerancje pokarmowe. Zmieniła pani całkowicie moje nawyki żywieniowe i z dnia na dzień poszerzam horyzonty zdrowej diety:) W sumie to cała nasza rodzinka je zupełnie inaczej a na rodzinnych obiadach króluje dziczyzna, warzywa, grzyby i kasze. Na podwieczorek tylko zdrowe koktajle z owoców :) i kawa z mlekiem kokosowym:) Dietę staram się prowadzić zdrową, nie jest to może 100% paleo bo włączam węglowodany (kaszę gryczaną lub jaglaną i sporadycznie ziemniaki czy ryż brązowy). Czuję się znacznie lepiej i sukcesem jest! niepojawienie się od 3 msc migreny (takiej solidnej gdzie musiałam mieć zaszczyk), zdarzą się bóle głowy ale to zupełnie inny ból. Największą poprawę widzę w samopoczuciu i trawieniu, zero zaparć i zgagi.

Napisz swoją opinię